Właściwości soku noni

Sok noni ma cudowne właściwości, które są obecnie znane na całym świecie. Wytarzany jest on z owoców noni. Owoce te rosną na wulkanicznej glebie, dlatego znane z tego ziemie, że na tym obszarze jest czyste, doskonałe powietrze. Te warunki powodują, że owoce noni mają takie doskonałe właściwości. Naukowcy z całego świata ciągle są w zdziwieniu, skąd w takim owocu, takie „magiczne” właściwości. Pomagają one bowiem ludziom na całym globie. Sok noni, gdy się go pije pozytywnie wpływa na cały organizm.

 

Ludzie, którzy od lat cierpią na poważne choroby, na które lekarze odpowiadają smutną miną, sok noni przywraca dawną energię, witalność. Lekarze są w zdumieniu. Soki te podaje się również chorym na zwykłe choroby. Zwykłe przeziębienia też ulegają tym „cudownym” właściwościom. Ktokolwiek spróbował tego lekarstwa wie, że to doskonały lek na wszelkie choroby. Ci ludzi korzystają z niego w razie potrzeb. Wiedzą, że ten sok im pomoże. Dlatego wszyscy ludzie powinni spróbować tego leku, ponieważ pomógłby wszystkim w razie potrzeby.

Dodaj komentarz

Najnowsze komentarze

Szukaj

Afazja a logopeda

    Sa pewne zdarzenia w życiu człowieka, które powodują, ze nagle mamy kłopot z mówieniem. Jest to z reguły spowodowane zaburzeniami neurologicznymi, jednak, kiedy zmiany ogniskowe w mózgu znikają, problem z mową może pozostać. Wtedy niezbędną wydaje się pomoc specjalisty. Dorosła osoba, która nagle nie potrafi mówić, mimo iż przez wiele lat głos był jej podstawowym narzędziem życia codziennego, może przeżyć szok. Podobnie jak całe jej otoczenie. Takie zdarzenie powoduje z pewnością traumę, jednak bliscy takich osób powinni jak najszybciej zacząć działać. Przede wszystkim należy skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który najprawdopodobniej skieruje pacjenta na wizytę u psychologa i logopedy.

    Tarnowski logopeda, twierdzi, ze pomoc psychologa w takich sytuacjach jest niezbędna, zwłaszcza jeśli problem dotyczy osoby dorosłej. Jeśli mózg takiej osoby pracuje prawidłowo, będzie ona musiała zmierzyć się z dużym problemem, jakim jest nauka mowy i poznawania słów. Logopeda z Wałbrzycha, prowadzi prywatna praktykę, jednak bardzo często ma kontakt z pacjentami na oddziałach neurologicznych w szpitalu. Rozmawia z rodzinami i zachęca do współpracy. Bo tylko współpraca z rodzina, może przynieść spodziewane efekty. O ile z dziećmi, współpracuje się dość łatwo. Można bowiem włączyć tu elementy zabawy i integracji z innymi dziećmi. O tyle z dorosłymi już tak łatwo nie jest. Pacjentów, których dopada afazja- czyli właśnie utraty mowy jest niestety coraz więcej. Nie tylko udar mózgu może mieć takie konsekwencje. Lekarze ostrzegają, ze nadciśnienie, palenie papierosów i wiele innych czynników, ma wpływ na uszkodzenie struktur mózgowych odpowiedzialnych za mowę. Jest kilka odmian afazji i tylko od właściwej diagnozy, jest uzależniony dalszy proces leczenia. Dlatego, zaleca się konsultacje u kilku różnych specjalistów. O dobrych logopedów, zapytaj jednak na początku lekarza rodzinnego.