Strona główna » Artykuły » Preparaty hamujące łaknienie

Odchudzanie blog

Preparaty hamujące łaknienie

26.08.2011

Sposobów zwalczających nadmiar kilogramów istnieje bez liku, choć do w dużej liczbie przypadków wykorzystywanych zaliczana jest suplementacja, a zatem zażywanie suplementów diety, mających na celu przywrócenie nam okazałej figury, przepełniających strony internetowe WWW i apteki. Decydując się na zrzucanie niepotrzebnych kilogramów pod nadzorem lekarza możemy liczyć na stosowanie środków na receptę, które pomimo skuteczności nie w każdej chwili są bezpieczne dla naszego zdrowia. Posiadamy tu na myśli legendarne preparaty na odchudzanie Adipex i Meridia, zawierające w swoim składzie sybutraminę, niosącą zagrożenie nie tylko dla naszego zdrowia, ale również i życia.

 

Dla ludzi pragnących uniknąć wizyty lekarskiej istnieją tabletki odchudzające bez recepty, które można sklasyfikować według następującego podziału: środki hamujące łaknienie, preparaty spalające tkankę tłuszczową tzw. fatburnery, czy tabletki przyspieszająceprzemianę materii. Przyjrzyjmy się dokładniej, co zmniejsza łaknienie i jakie tabletki leki hamujące łaknienie są najskuteczniejsze. Od dawna wiadomo, że na poskromienie głodułaknienia i nieodpartej ochoty na słodycze zapewnia chrom. Biologicznie aktywna postać chromu, wchodząca w skład czynnika tolerancji glukozy, ułatwia kontrolę poziomu cukru w organizmie i spalanie tłuszczów. Hamuje łaknienie a w szczególności apetyt na słodycze. A więc wiadomo już, ze skuteczne mogą okazać się tabletki na łaknienie zawierające w swoim składzie chrom.

 

Ażeby ograniczyć spożywanie posiłków nie są konieczne tabletki zmniejszające łaknienie. Istnieje wiele metod, dzięki którym możemy wygrać walkę z apetytem. Oto niektóre z nich: O ile na ok. 15 minut przed posiłkiem wypijemy szklankę wody, wówczas zjemy mniej, a i tak będziemy czuły się syte. Dodatkowo woda ułatwia usuwanie z organizmu zbędnych substancji, co także przyspiesza chudnięcie. Zawartyw wodzie mineralnej gaz sprawia, że po wypiciu szklanki czujemy się jak po zjedzeniu małego posiłku. Wybierajmy wodę niskosodową. żeby oszukać indywidualne zmysły, a tym samym mózg, nakładajmy posiłki na mniejsze talerze. Zjadając pełny talerz czujemy się najedzone! Według naukowców, niebieski to kolor, który nie dość, że w najmniejszym stopniu pobudza apetyt, to dodatkowo jeszcze zmniejsza łaknienie, warto zatem zainwestować w niebieską zastawę. Jedzmy dużo potraw posiłków zawierających błonnik, np. świeże warzywa i owoce, otręby. Dzięki temu przyspieszymy oczyszczanie organizmu. A błonnik w przewodzie pokarmowym chłonie wodę i rozciąga ściany żołądka, sprawiając uczucie sytości. I na koniec rada, aby unikać miętowych gum do żucia. Mięta pobudza żołądek do produkowania soków trawiennych, poprzez co szybciej robimy się głodne.

Skuteczne tabletki na odchudzanie
Cellulit | Tabletki odchudzające | najlepszy program partnerski | Zlecenia przez net